| Mihai0015 a întrebat:

Conteaza atestatul de la sfarsitul clasei a 12-a la ceva daca nu intentionez sa merg mai departe pe acea "cale"?
Sunt pe profilul electronica automatizari.

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Nu conteaza. Atestatul e pentru a avea un avantaj in plus la angajare pe timpul facultatii, in domeniul ce l-ai terminat. Daca nu vrei sa mergi pe calea asta, poti linistit sa iei nota de trecere si sa te stergi la fund cu el, dupa.

| DIGIT4L a răspuns:

Atestatul de la sfarsitul clasei a 12-a il dai pentru a obtine diploma de calificare, fara ea ai trecut prin liceu ca si prin generala, fara a obtine nimic, dara sa ai o meserie (in care esti calificat). Chinuiete 2-3 zile si fa proiectul ca nu e foarte greuwinking