| freddy a întrebat:

Cum pot invata Limba Engleza pe internet?

Răspuns Câştigător
| Alice180297 a răspuns:

Hm.Stiu ca te cam fac sa razi dar euu eram "moarta" dupa o vedeta. nu dau nume! laughing si da. i si cauta id ( nu. mi dadeam seama ca nu pot da de el rolling on the floor ) si asa am dat de id. urile unor fani. din alte tari si vorbeam cu ei in engleza.eu asa am inceput sa ma descurc mai bine (ceea ce este esential). si la scoala ma descurc mai bine.big grin serios laughing sau cauta si tu oameni din alte tari. pune. le intrebari.raspunde la intrebarile lor. eu cred ca asta este cea mai buna idee. avand in vedere ca vrei sa inveti pe internet

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru nu se poate. Poti insa lucra exercitii de gramatica si dictie: http://englishonline.sites.uol.com.br/english/basic.htm

| freddy explică:

Nu prea imi sunt de mare ajutor raspunsurile

| me a răspuns:

Nu poti sa o inveti pe internet, ai nevoie de un meditator.nu costa chiar atat de mult asa ca eu zic sa te indrepti catre aceasta varianta.
succes

| Mihaela_4926 a răspuns:

Sa poti invata engleza pe internet sau cumparandu-ti cursuri acasa, E IN ZADAR!, iti spun din propria experienta, intotdeauna amani si nu citesti/inveti nimic; cel mai bine este sa te inscrii la cursuri intensive, unde sa ti se dea si teme si teste; macar prinzi in clasa ceva...

| Happy Man a răspuns:

Eu am reusit... intra pe blogul meu si citeste articolul articolul referitor la limba engleza : http://gossip4all.wordpress.com/