| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cum se numeste drumul din clip si in ce tara, regiune etc se află?
https://www.facebook.com/1786599751616434/posts/28373552 66540872/

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai subtitrare pe clip si scrie din primele 15 secunde ce si cum. Esti orb cumva? https://en.wikipedia.org/wiki/Zoji_La

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Eram prea fascinat de ce se intampla in clip incat nu am vazut

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Lol. Ia si incepe sa stringi bani. Cu cit dai pe 2-3 sejururi la Sinaia/Predeal tragi o fuga in Peru si te plimbi cu autocarul VIP pe drumuri de astea, printre altele. A fost un prieten acum vreo citiva ani si a dat vreo 3000 EUR pe un sejur de vreo 3 saptamini cu toate alea incluse, si iti dai seama ca avionul a fost cam jumate' de pret.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cam asta as vrea sa fac in viata, sa vizitez cat mai multe destinatii de genu...decat sa dau 3000 de euro pe o destinatie de lux nu stiu unde, mai bine vizitez peru, islanda, patagonia etc...sunt chiar si firme de turism ce organizeaza expeditii in hymalaia

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Da, dar Himalaya a devenit prea aglomerata in ultima vreme si in plus nu e chiar asa de ieftina. Ai nevoie si de echipament destul de scump, si de ceva antrenamente serioase in prealabil.