| UserDeBucuresti a întrebat:

Dacă am 4 pe primul semestru la mate si pe al doilea tot 4, ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla ca vei avea media anuala tot 4 si vei ramane corigent, urmand ca pentru a promova sa sustii un examen de corigenta: o proba scrisa si una orala din materia anului scolar 2021-2022.

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vei rămâne corigent. Dacă nu esti intr-una dintre clasele terminale, atunci mai ai o șansă. Mai sunt trei săptămâni de școală, chiar nu poti sa iti repari notele? Insistă la profesorul respectiv, măcar să vadă că esti interesat. Eu așa te sfătuiesc.

| Crackman a răspuns:

Dai in vara

| darrio2007 a răspuns:

Corijent.

| zdrx123 a răspuns:

Media ta anuala va fi 4 si va trebui sa vii la vara sa îți dai corigența

| Violleta2022 a răspuns:

Esti corijent si daca nu iei examenul de corijenta acum, vei ramane repetent!

| UserDeBucuresti explică (pentru floresdemayo):

Eu insist dar a zis ca nu mai pune nici o nota! Și mda, avem o profa rea de mate

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru UserDeBucuresti):

E autoritară. Și, de multe ori, să știi că dă rezultate bune, atitudinea asta. happy