| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la facultate ne este prezentat orarul doar pe primul semestru, de ce? Ce se întâmplă din al doilea?laughing sunt materiile din cei patru ani doar pe primul semestru in orar.Ne-au zis ca materii precum mate sau biofizica facem doar in primul (asta n-am înțeles) an sau semestru? Se poate sa faci o materie doar un semestru?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ar cam fi cazul sa dai si tu pe la facultate laughing
Semestrul se incheie in februarie dupa sesiune, materiile se schimba dupa aceea (unele mai importante continua si cu partea a doua, de ex poate sa fie biofizica II), se schimba si profesorii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

In semestrul 2 ai materii diferite, profesori diferiti in sali diferite. Il refac complet.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu chiar nu te-ai uitat pe programa cand te-ai inscris?

| Începătorul988 a răspuns:

In al 2'lra d-zeu cu mila, mai ales acu' cu referendum... Protejeaza-ti spatele. "laughing