| Anonimul20134 a întrebat:

Daca ma duc la mate-info, ma ajuta cu ceva daca iau bilingvul?
Daca ma duc la mate-info intensiv informatica, fac mai multe ore de informatica pe saptamana nu?
Si, daca ma duc la mate-info intensiv engleza, fac mai multe ore de engleza?
Deasemenea e posibil sa fie doua intensive? Adica merg la mate-info intensiv informatica si intensiv engleza?

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Deci daca te duci la mate info fara bilingv nu ai de ce sa il dai, daca te duci mate info intensiv da, faci cum vreo 4 3 ore mai multa informatica si la engleza faci mai multa engleza, e la fel si ai nevoie de bilingv