| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

La cel profil este mai bine, Mate info, intensiv engleza sau intensiv informatica?

4 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Intensiv engleza din punctul meu de vedere este mult mai folositor.

| Ceriik a răspuns:

Mate info engleza

| RememberToSmile a răspuns:

Pai depinde laughing la mate info intensiv engleza ai 4 ore de engleza, 1-2 de info si dai 5 teze la:romana, mate, info, engleza si la alegere dintre bio, fizica si chimie
La mate info intensiv info ai 6-7 ore de info pe saptamana si doar 4 teze
Eu sunt la mate info intensiv engleza si e fain desi multi spun ca e putin aiurea profilul laughing depinde de tine, daca vrei sa mergi pe info mai departe mergi la info, daca vrei sa faci putin din toate mergi la celalalt laughing. Oricum ambele sunt profiluri avantajoase happy Bafta!

| Lavv97 a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa faci mai mult. La intensiv engleza faci mai multe ore de engleza, iar la intensiv info faci mai multe ore de informatica. Dar daca te pasioneaza informatica si vrei sa mergi in acest domeniu, iti recomand mate info intensiv info.