| WoKy a întrebat:

De la ce medie in sus trebuie sa ai ca sa primesti bursa?
Fara vrajeli si aberatii...
Funda!

6 răspunsuri:
| Attomm98 a răspuns:

La noi e de la 8, 50 da am auzit ca la altii e de la 9

| Useeeer124124 a răspuns:

Depinde de fondurile scolii. Trebuie sa fii olimpic la ceva, sa ai media peste 8.50 si inca ceva dar aceste doua puncte sunt de ajuns pentru a primi bursa de merit. Funda puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9,75.ca sa te convingi scrie pe google regulament de burse.iti dadeam eu link-ul dar nu-mi arata pagina e un doc pe care trebuie sa l descarci ca sa vezi.

| victorandrei a răspuns:

Bursa la liceu sau la facultate?

| WoKy explică:

Ma intereseaza la licee...

| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Difera. La mine e de la 9 in sus. La alte licee ii de la 9, 50 in sus.