| heiheihei3 a întrebat:

De unde aflu daca cererea mea de transfer de la un profil la altul in liceu a fost aprobata? Va trebui sa merg in timpul vacantei la secretariat sa intreb? Se va afisa ceva?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se afișează. Înainte de începerea celui de-al doilea semestru, trebuie să întrebi la secretariat. Doar așa afli dacă directorul liceului ți-a aprobat transferul.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ţi-ai lăsat şi nr de telefon, atunci este posibil să te sune ei happy
Dacă nu, atunci va trebui să întrebi la Secretariat!

Toate cele bune.