| Ionut_Seby_1999 a întrebat:

Am si eu o mica problema, Luni am fost la un alt liceu sa ma transfer totul a decurs bine am depus actele, miercuri am depus cererea din partea parintilor si era vorba sa aflu vineri daca am fost aprobat ca vineri era si consiliul, problema e ca mie miercuri mi s-a spus de la secretariat ca sa vin vineri dupa amiaza, eu am venit pe la ora 4 pm dar nu mai era nimeni in liceu si chiar era incuiata usa, acum cum stiu daca mi-a fost aprobata cererea daca eu trebuia sa o duc si la liceul actual sa imi puna stampila? Mai am vreo sansa sa ma mut? Multumesc! DAU FUNDA!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi n-avem de unde sti, va trebui sa te interesezi tu luni, dand un telefon la secretariatul liceului unde vrei sa te transferi.