| Mihai212 a întrebat:

Deci...Daca merg la un liceu vocational(Seminar teologic -ortodox), ..si iau probele de aptitudini cu bine..Mai conteaza notele de la evaluarea Nationala? Nota minima de intrare este 7. dar eu am cu mult peste.9 si ceva...

1 răspuns:
| Jodic a răspuns:

Da...conteaza jumatate din media generala V-VIII ...altfel de ce crezi ca ai mai da examen. proba de aptitudini e si cea la limbi straine, se iau in calcul aceste aptitudini daca vrei sa urmezi ceva in domeniu altfel chit ca le ai date sau nu TOT cu examen intri. Succes la examen!