| RazvanSmile a întrebat:

Din ce subiecte se da olimpiada la biologie-faza locala clasa a VII-a?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Din sistemul nervos, organe de simț si glande endocrine/exocrine.
Pa, pa.

18 răspunsuri:
| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Ai fost?thinking

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Nu.Urmează.

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Si ei...ID-ul meu este razvan.smile99@yahoo.com,sa mai vbwinking

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Mi-ar plăcea, dar nu prea intru pe mess.Mai mult intru pe TPU. Dacă mai vrei să mă mai întrebi ceva, îmi poți scrie un mesaj. happy

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Nu pot sad sunt inca junior

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Pff...păcat.Încearcă să mai răspunzi la întrebări.trebuie să ai 100 de răspunsuri și 10 zile cel puțin de la crearea contului, pentru a fi utilizator senior.

| 00Criss00 a răspuns:

Sistemul nervos, glandele(exocrine si endocrine) organe de simt

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Totuși,eu am setat să primesc mesaje de la toți utilizatorii.Mai încearcă.

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Vroiam sa vb mai rapid si mai mult (mess), dar lasa...

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Sorry.Acolo intru când trebuie să întreb ceva rapid, pe moment pe cineva cunoscut.Și chiar dacă ți-aș da add, tot m-ai vedea online din an în Paști.

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Apropo,tu in ce data o dai?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

Pe 26 luna asta.Tu?

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Oooo..eu o am pe 2 februarie.Cand vi imi trimiti un mesaj in care sa imi scrii cam ce ai primit?puppy dog eyes

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru RazvanSmile):

O sa vad.

| RazvanSmile explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Te- ai descurcat?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru 00Criss00):

Pff,am gresit, dar se pare ca nici nu te gandesti inainte sa-mi aproape transcrii raspunsul.
Nu se da si din glande.

| Krosom a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

La faza locala se da decat din sistemul nervos si organe de simt, iar la judeteana se mai da si din glande. Daca nu ai fost nu ai cum sa stii.