| Anonimusdesteptu a întrebat:

E grea corigenta la istorie?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce clasa vorbesti?
Nu poti face comparatie intre corigenta din clasa a 5-a si cea de-a sa zicem 11-a, y'know?
Oricum, nu cred ca ar fi ok sa te duci complet nepregatit... zic si eu.

| Anonimusdesteptu explică:

Sunt a 9a filo

| N0H4CK a răspuns:

5 kile

| sierra1 a răspuns:

Tot atât de grea cum a fost în cursul anului scolar!

| darrio2007 a răspuns:

Daca intrebi, e clar ca e grea. Pentru tine.

| j1NNNx a răspuns:

Depinde de clasa. presupun ca esti la liceu, pentru ca in generala nu prea ai cum sa fi corigent. depinde de fiecare profesor, in medie este destul de grea pentru ca un profesor care te lasa corigent inseamna ca vrea sa te lase mai departe sau sa te sperie pentru a invata mai mult