| MihaiN a întrebat:

Este cineva interesat de un cenaclu literar in Bucuresti? In principiu se discuta cam orice, de la poezie si literatura, pana la cunoastere, psihologie, religie, neurostiinte etc. Poate veni oricine doreste happy

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Foarte interesant. Undeare loc? Nu prea dispun de timp, dar pot contribui la popularizare.

6 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

Nu e o idee rea.
Pacat ca nu sunt din Bucuresti

| MihaiN explică (pentru mira):

Ultimele doua editii au fost in AFI Cotroceni, in restaurantul "hot". Cenaclul este lunar, urmatoarea editie va fi probabil pe 12 (desi inca nu este sigur, am sa anunt cand am sa stiu cu siguranta), aproape de fiecare data se tine in week-end. Apreciez mult intentia, exista o pagina pe facebook "Cenaclul Monokeros", doar ca acolo se posteaza numai cateva poezii sau ocazional mai apare o discutie, pe cand cu adevarat interesante sunt discutiile de la cenaclul propriu-zis.

| diaac a răspuns:

Da, in principiu sunt interesata. Macar sa vad cum este happy

| MihaiN explică (pentru diaac):

Buna happy cand voi afla detalii despre urmatoarea editie, iti voi trimite un mesaj privat.

| Somebodyღ a răspuns:

Minunata initiativa, mi-ar fi placut sa locuiesc in Bucuresti happy

| MihaiN explică (pentru Somebodyღ):

Ne poti vizita candva happy