| alexxandra a întrebat:

Eu voi trece in clasa a-VII-a este grea chimia? dau fundita pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| diantzaa23_7337 a răspuns:

Salutare! vreau sati spoon ca acum trec in clasa 9-a si am 15 ani.chimia din clasa a 7-a nu este grea deloc! imia aduc aminte ca invatatoarea ne invata simbolurile substantelor chimice si denumirele vaselor chimice.treceam teme usoare foarte usoare! ceia ce trebuie sa faci este sa incerci sa o intelegi de la inceput.sa nu-ti fie frica deloc! eu iti urez succese pe anul viitor.

31 răspunsuri:
| pUpSiQQQQ a răspuns:

Nu-i grea, dar nu trebuie sa pierzi temele de la inceput mai ales reactiiile chimice toate astea, problemele pe urma iti va fi greu...Eu nu ascultam la lectie am crezut ca e simplu, iar acum imi este greu...

| RoOxi a răspuns:

Nu... Daca inveti nu e grea happy