| maurizia98 a întrebat:

Aveti idee cam cat de grea e clasa 7-a si cum e chimia? fundita

Răspuns Câştigător
| Anonimmm_3941 a răspuns:

E cam grea clasa a 7-a nu vreau sa te sperii da ti am zis cum mi s-a parut mie.si chimia o sa ti se para usoara la inceput api o sa fie mai grea.thinking depinde si cu ce profesor/profesoara faci! fundita?

4 răspunsuri:
| emima a răspuns:

E greoaie dar mie chimia de clasa a 7 mi-a placut foarte mult

| IceCreamDoll a răspuns:

Clasa a 7a nu e foarte grea si chimia e usoara. Eu trec anul asta intra 9a si iti spun exact ca nu ai motive de ingrijorare. Mai greu o sa fie in clasa a 8a pentru ca o sa dai evaluarea nationala, sau ce o sa fie peste un an. Iti recomand sa incepi sa inveti bine la romana si la matematica pentru clasa a 8a si sa nu te ingrijorezi cu privire la clasa a 7a atata timp cat inveti la toate obiectele. Bafta!

| lulu_5281 a răspuns:

Clasa a şaptea e cea mai grea deoarece contine baza gramaticii necesara pentru evaluare- Chimia e plictisitoare

| andrei234 a răspuns:

E simpla ca buna ziuahappy