| titusfresj a întrebat:

Gigi Becali? Presedinte? Pro sau/si contra!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu cred ca el, chiar daca este ditr-o bucata, va reusi sa schimbe mai multe dacat au facut-o altii pana in acest moment.
In schimb, nu cred ca va fi o imagine potrivita ca sa ne reprezinte in exterior.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro! asta va fi presedintele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro!

| conflict a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu are competenta nici pentru a candida!

| teodorus a răspuns:

Titusfresj, Gigi Becali va ajunge presedintele oilor! nimic mai mult!

| goruna a răspuns:

Fereasca Sfantu'

| xxx_3187 a răspuns:

Daca esti d acord insemna ca vrei ca noi sa fim noile oi ale lui... nu stiu sincer sunt contra deoarece ala nu stie nici sa manance branza cu furculita...