| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Gigi Becali are sanse sa iasa presedinte?

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu are Gigi stofa de presedinte, e simpatic smecheras, palavragiu dar ca politician e o nulitate. A ajutat multi oameni, a construit case, biserici dar nu are credibilitatea necesara pentru a convinge electoratul.

cristian
| cristian a răspuns:

Oile nu au nevoie de presedinte.

| andreutz a răspuns:

La fel de mici ca si Principele Radu din pacate...

cami
| cami a răspuns:

Presedinte? slabe sanse...de fapt poate ca Gigi o fi el mai putin diplomat si nu stie sa fie demagog asa cum sunt altii [de fapt poate ca stie, dar nu vrea] el are un suflet bun si mare happy si cred ca asta e tot ce conteazawinking...de asta este stimat si apreciat happy.

| selef a răspuns:

NU.

assiris
| assiris a răspuns:

Gigi are bani, cu banii poate avea tot ce-i trece prin cap in afara de un singur lucru: MINTE. A recunoscut si el (este intelept de altfel, pentru ca isi da seama de limitele lui), ca daca ar sti carte bine, daca ar fi urmao oarece scoli mai inalte, atunci ar publica si carti dar asa nici sa citeasca nu stie bine. Am avut destui presedinti care ne-au dus ba intr-o râpă, ba intr-o groapă, e cazul sa alegem si noi cu capul si nu cu micu'n burta si cu berea pe gât.
Da Doamne mintea romanului cea de pe urma!

| DenissaDeea a răspuns:

Daca Gigi-Becali candideaza anul acesta la presidentie, dupa cum decurg lucrurile are sanse de 90%pana in prezent.

| nicoleta_5825 a răspuns:

Nu, pentru ca nu are competenta necesara pentru asta, in plus nu prea are sanse sa iasa din puscarie pentru toate astea, dar sa mai aspire la asa ceva.

| kh1ss a răspuns:

Sper ca nu

| hugin a răspuns:

Nu. Daca avea sanse avea cu partidul lui. Are sanse mici sa ajunga Europarlamentar daca Vadim nu-i da teapa dar presedinte nu cred happy

| N538961518 a răspuns:

La stana da.

| galileo a răspuns:

Eu cred ca Gigi Becali nu are sanse sa devina presendinte deoarece nu are flerul, carisma unui politician. Nu stie sa tina un discurs, nu se afla in politica de un timp indelungat, acestea fiind cateva dintre minusurile lui. Cu toate ca este iubit de o parte din cetatenii Romaniei pentru faptele lui (construirea bisericiilor, construirea de locuinte), acesta nu are credibilitatea necesara pentru a convinge pe electorat.

| bunica a răspuns:

El nu are sanse sa iasa din puscarie dar sa ajunge presedinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are sanse..totusi sa iasa din inchisoare prima datalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In nicun caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA DA DA DA DA DA DA

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Eu una am incredere in el... dar din pacte nu prea cred. nu mai D-zeu stie. sunt multe lucruri la mijloc care noi nu le stim happy