| Badau_Daniela_1973 a întrebat:

Hei, poti merge la psihologul scolii in timpul orelor? Intreb pentru un prieten.

6 răspunsuri:
| Haidau_Nora_1995 a răspuns:

La mine la scoala poti

| Lioana a răspuns:

Da. Psihologul are orar de lucru pe timpul orelor scolare.
Normal ca elevii trebuie sa lipseasca de la o ora pentru o vizita la psiholog.

| alessia5158 a răspuns:

Ma indoiesc ca vreun cabinet de consiliere scolara ar avea un program care sa favorizeze chiulul! Fiecare cabinet are un anumit program in cadrul caruia isi desfasoara activitatea de consiliere a elevilor--- programul este afisat pe usa cabinetului!

Bula
| Bula a răspuns:

In timpul pauzelor se merge pentru programare, iar pentru consultatii se merge la o ora stabilita de comun acord, sa nu incurce nici orele elevului, nici orarul psihologului.

| sierra1 a răspuns:

Poți dar rezolvi una (consultul psiho) și încurci alta (chiul de la ore)

| darrio2007 a răspuns:

Motiv de chiuleală?