Întrebare recomandată | leeya a întrebat:

Hei! Știe cineva când trebuie sa depun diploma de la examenul Delf la secretariatul școlii, pentru a mi se echivala cu proba de bacalaureat?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci acolo si intrebi la secretariatul scolii, ei sigur te vor ajuta cu raspunsul.

| Catrice a răspuns:

Trebuie depusa în același timp sau la scurt timp după ce completezi fisa de înscriere la bac.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai tarziu o depui la data cand depui cererea de inscriere la bacalaureat, inainte de sustinerea competentelor.