| karma123 a întrebat:

La 14 ani ce as putea face sa câștig niste bani de buzunar? Online daca s-ar putea?

4 răspunsuri:
| Stonehard a răspuns:

Online...lenea e mare doamnă. Dacă vrei să muncești pune mâna pe orice ți se dă de lucru, și vei avea și bani.

| Ionuț1991Andrei a răspuns:

Poți sa o rogi pe mama ta sa îți facă o lista cu tot ce are nevoie prin casa, adică dacă ea e la munca și nu poate să facă curat, faci tu.
Dacă nu vrei asta, apucă-te de onlyfans.
Glumesc, încearcă prima modalitate.
Eu am făcut 1300 anul trecut în 2 luni sau 3 luni și anul asta am făcut vreo 900 in total pana acum.
Am rămas cu 200 de lei ca am cumpărat chestii.

| Andreitudorsc a răspuns:

În loc să iți vanda marile companii istoricul cautarilor mai bine iti dai tu acordrul si primesti banii. Instaleaza aplicatie solipay, apoi acceseaza solipay chrome extension, creeaza-ti cont si adauga la extensii.Vei primi banii prin paypal. introdu si la referral codul 63da4267.

| Genevaaa a răspuns (pentru Andreitudorsc):

Cam cati bani?