| ileanamisskaprizz a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa descarc un document de pe scribd?

Răspuns Câştigător
| gedanken a răspuns:

Ai nevoie de un cont ca sa poti se descarci ceva de pe Scribd. Iar acum iti cer sa incarci un nou document de fiecare data cand vrei tu sa descarci ceva. Scrie si tu ceva banal intr-un document, 2-3 randuri, il salvezi si-l uploadezi pe acela. Ti-l accepta si poti sa descarci orice document doresti.

| ileanamisskaprizz explică (pentru gedanken):

E cu plata?

| gedanken a răspuns (pentru ileanamisskaprizz):

Sa descarci documentul de pe Scribd? Nu, majoritatea nu sunt, dar nu te-ar lasa sa-l descarci daca este cu plata. Poti sa-l descarci fara probleme daca faci ceea ce ti-am scris

| anonim_4396 a răspuns (pentru ileanamisskaprizz):

Sa descarci documentul de pe Scribd? Nu, majoritatea nu sunt, dar nu te-ar lasa sa-l descarci daca este cu plata. Poti sa-l descarci fara probleme daca faci ceea ce ti-am scris.

5 răspunsuri:
| AlexandruIonut004 a răspuns:

Salut.
Dacă ai telefon cu android sau o tableta, descărca aplicația de pe google play si acolo vei găsi documentul dorit dând un search cu numele lui, si nici nu trebuie să-l descarci.

Iar ca sa descarci de pe site, cu siguranță iti trebuie un cont. Asigura-te ca ai unul apoi încearcă din nou sa descarci.

O seara buna.

| ileanamisskaprizz explică (pentru AlexandruIonut004):

Multumesc, dar cu parere de rau nu am android sau tableta