| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a picat băiat la Secret Santa și chestia cea mai nașpa e că nu vorbim deloc, sunt clasa a V-a daca e important. Vreau idei de cadouri până în 20lei acesta e bugetul maxim

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"chestia cea mai nașpa e că nu vorbim deloc? "

ia-i ciocolată. Amăruie, neapărat!

| Totenn a răspuns:

Nu prea ai ce sa iei de banii aia. doar mancare poate

Răspuns utilizator avertizat
| Anuket a răspuns:

Clementine, mănuși, șosete de Crăciun, cană, etc.

| Ciprian09 a răspuns:

De cand Secret Santa in Romanica? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Doamne Dumnezeule am pus semnul întrebării din greșeală, nu am pus eu că sunt vreo analfabeta. Și stai cuminte că nu sunt "corijentă" cum ai spus tu la limba română...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru hexagonulpentagonal):

Doamne Dumnezeule ..nu ai voie să greșești nimic... o cratima, o literă, un punct că repede sare unu' cu gura că na, nu se poate. Nu sunt analfabetă și nici nu sunt vreo "corijentă" cum spui tu, (cred că e un cuvânt nou). ba chiar sunt o eleva doar cu 10 pe linie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ciprian09):

De azi.

| Ciprian09 a răspuns (pentru anonim_4396):

20 lei fiind bugetul, si clasa a 5a daca am inteles eu bine...ia o pereche de casti, parerea mea, sau ceva dulce, poate se schimba si o sa fie socializare mai buna intre voi! succes!

| nyoentox2002 a răspuns:

O cutie de prezervative?