| ȘlapArdelenesc2006 a întrebat:

Bună,îmi poate oferi cineva niste idei de cadouri pentru secret santa? Țin să mentionez că îi fac unui coleg(băiat), iar bugetul este de maxim 100 lei.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mi se pare dificil sa iei ceva de o suma atat de mare doar pentru un coleg pe care nu il cunosti mai deloc.Din punctul meu de vedere iesi mai bine, rapid si elegant cu un card cadou de o anumita suma pentru un magazin popular si baiatul isi va cumpara el ce doreste.Gasesti pentru Carturesti, magazine specifice precum Decathlon etc. Elefant sau altele online.La Carrefour au un stand cu diverse carduri/vouchere din astea cadou si poti arunca un ochi, daca e in drumul tau.