| mariabianka1_1468 a întrebat:

Pe cat lom vacanta de vara? cum va petreceti voi vacanta? va place vacanta? de ce? ce faceti in vacanta? unde mergeti?
cel mai concret, logic si gandit raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Pe 15 iuniehappy eu cred ca o sa ma plimb prin tara, pentru ca m-am nascut in Romania si vreau sa vad cam ce e prin tara mea:X o sa stau cu prietenii, o sa ma distrez, o sa fac pozebig grin, o sa ma plimb cu bicicleta si rolele, cred ca o sa merg la mareday dreaming, o sa stau la soare pe un camp cu flori(e unul langa casa mea), o sa visez cu ochii deschisi, o sa iubesc, as vrea sa merg la un concertbig grin, vreau sa ma bronzezlove struck. cred ca o sa merg la bunica mea in Buzau, o sa-mi fac unghiile in fiecare saptamanalove struck, o sa tip, o sa alerg, o sa dau o petrecere in pijamaOhappy, o sa merg la petreceri
siii...multe altelehappy o sa fac ce-mi vine!big grin
te pupkisskiss

2 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Luam vacanta pe 15 iunie.pai in vacanta vreau sa dorm cat mai mult
sa alerg in fiecare seara ca acum
sa mananc si sa lenesvesc
sa fac cat mai multe bratari ale prieteniei
plec la bunici la tara
ma duc la cabana de la munte
la mare nu imi place deci tongue
m-am inscris la cursuri de chitara si pictura

vacanta e cea mai fericita perioada a anului pentru mine pentru ca fac ce vreau si fara teme sara scoala e fresh tongue

| mickeye a răspuns:

Eu abia aștept vacanța ca să merg la mare, probabil la Mamaia. Abia aștept!