| Mikii a întrebat:

Buna copii!

Cum o sa va petreceti vacanta de vara?
Unde o sa mergeti?
Ce o sa faceti?

Cel mai creeativ raspuns are funda, + vot pentru toti care raspund frumos.

Răspuns Câştigător
| PaulGrozavul a răspuns:

In locul loc unde am copilărit la iarba verde si liniște, ziua o sa ma relaxez iar noaptea o sa ma uit la stele...

4 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

In Germania cu vreo cativa` amici. calatorii, poze, zile, nopti highday dreaming. Abia astept!

| Indispus a răspuns:

Am sa ma duc in roma si am sa beau coca cola toata ziua.xD

| TheQueen a răspuns:

Pai.eu miai planuit/m-am gandit.pur si simplu sa ma distrez, sa ma simt bine cu prietenii si familia.De calatorii, hmm., merg in 2 tabere( cu colegii), pe la bunica si bunicul,.mai peste tot posibil.eu una, o sa imi gasesc cu siguranta ceva de facut, sunt 100% sigura.

| madalina_5503 a răspuns:

Eu o sa-mi vizitez bunicii,o sa calatoresc prin tara, o sa merg pe munte, o sa merg in tabara Music Camp:Xo sa ma distrez cu prieteniihappySi multe altelehappy