| Vali_Liuţă_2000 a întrebat:

Pot să mă transfer la alt liceu in prima saptamana din semestrul al 2 lea?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Legal nu

| AC4S4 a răspuns:

Cererea trebuia facuta si aprobata in saptamana de vacanta dintre cele doua semestre. Daca nu ai un motiv medical serios nu ai cum sa te transferi altcandva.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de situatie si daca iti aproba cererea. In orice caz cererea de transfer trebuie depusa inainte de vacanta dintre semestre sau cel tarziu la inceputul vacantei, pentru a putea intra in CA al liceului de transfer.
Expune concret situatia si o sa-ti dau un raspuns concret.