| anonim_4396 a întrebat:

Proiect specialitate.
Buna ziua/seara. Termin clasa a douasprezecea si am de facut un proiect de specialitate pentru obtinerea diplomei. Tema este "tehnici de masurare folosite la monitorizarea fortelor", imi puteti da va rog niste indicatii, poate un link catre niste informatii. Am facut un proiect dar domnul profesor indrumator a zis ca nu e ok, nu e bine structurat, etc...(fara alte indicatii). Poate ati mai facut asa ceva si stiti despre ce e vorba.

PS.: vreau doar structura proiectului, capitolele mai exact, cu restul ma descurc.

Multumesc happy

1 răspuns:
| Shooterman a răspuns:

Nu stiu cat te ajuta dar daca faci niste modificari poate iese ceva.
http://referatliceu.blogspot.ro/......telor.html