| TheFrunza a întrebat:

Anul viitor in Iulie vreau sa dau la Politehnica la Cluj sau la Timisoara si am nevoie de o culegere.
Am o nelamurire: eu voi da examenul in anul 2017, deci editia 2016 trebuie sa imi cumpar nu? Dau Funda
PS: Daca imi dati si niste pareri despre cele doua facultati nu ma supar.

1 răspuns:
| Andrei277 a răspuns:

Da, normal editia 2016, depinde unde vrei, Cluj sau Timisoara, eu as zice sa alegi cea care iti este mai aproape de casa, in rest sunt ok; p funda?