| DHroni a întrebat:

Salut, as vrea sa cer mai mult un sfat cu ce as putea face.Sunt un tanar care acum a terminat scoala si am vrut sa dau la medicina in Targul Mures, mi-am facut toate actele am platit taxa pentru inscriere la examenul de admitere dar din cauza unor probleme nu am reusit sa ma inscriu la examen la timp. Dupa parerea voastra pot sa vorbesc cu conducerea facultatii sa ma pot inscrie cumva la examen sau nu am nici o sansa?
Va rog sa ma ajutati deoarece nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Luni dimineata da telefon la secretariat. Explica si intreaba, sigur exista o varianta.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu te lasa presat de timp. Ai tot timpul înainte să intri la orice facultate iti doresti. Nu dispera, poti lua pauza un an.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu te-ai facut intele, tu ai platit taxa de examen dar nu ai confirmat ca vei da examenul? Sau examenul s-a dat deja si tu l-ai ratat? Daca e prima varianta, nu ar trebui sa fie nicio problema din moment ce ai platit taxa si te-ai inscris la examen. Daca e a doua varianta, e imposibil sa te mai lase sa dai examenul anul asta.