| Razvan9023 a întrebat:

Buna ziua TPU.
Astazi am vrut sa ma inscriu la examenul de licenta si am aflat ca nu am o nota trecuta de la un examen si fara acea nota nu ma pot inscrie iar proful nu mai imi gaseste lucrarea.
Mai pot sa dau un examen asa pe ultima suta de metrii pentru a ma putea inscrie la licenta deoarece miercuri e ultima zi de inscriere.
Ce pot face in aceasta situatie?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbeste cu profesorul si decanul facultatii si solicita sa-ti aprobe sustinerea examenului maine.

| Razvan9023 explică (pentru Ioandelasal):

Am vorbit cu mai toata lumea de la faculta. Si cu profa cu care am facut lucrarea. Teoretic s-ar putea da, mai multe o sa aflu maine.

| Beutz a răspuns:

Poti sa dai examenul inca o data.