| gigabit a întrebat:

Salut
Daca studiez IT cam unde m-as angaja? si ce ar trebui sa fac
Dar inginerie electronica si telecomunicatii? ce as devenii cu asta?

1 răspuns:
| Biggiesan a răspuns:

E o alegere bună IT. Nu îți face probleme inutil. Pune-te doar și studiază și vei vedea pe parcur ce alegere inspirată ai făcut. Ți se va destupa mintea în timpul studiului, vei putea face o mulțime de lucruri în programare și online, chiar și pe internațional. Studiază foarte bine engleza și dacă se poate și alte limbi! Succes!