| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de curand am inceput sa invat pentru academia de politie si am 3 probe scrise romana, istorie si engleza.Intrebarea mea este: voi cum ati invatat? O zi la romana, o zi la engleza sau ati terminat toata materia la romana si dupa ati trecut la istorie? Sau cum?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum necum au învațat o, asa va trebuii si tu sa gasesti metoda ta nu a altora.

| H0oByT a răspuns:

Personal, iti recomand sa inveti o zi la o materie o zi la alta, si poate chiar 2 zile la o materie pe care nu o intelegi. Programul asta cel mai probabil o sa il urmez si eu.