| MyhayJeff a întrebat:

Ok, sunt clasa a 12 a si am decis sa merg la Academia de Politie din Bucuresti, stiu ca sunt probe fizice si ca se da examen la Romana, Istorie si Engleza dar de asemenea exista si un test psihologic, a dat cineva examenul de curand? ca sunt curios in ce consta testul psihologic...deja am inceput pregatirile fizice si sunt increzator ca pana la sfarsitul anului scolar o sa fiu in forma happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Își testează starea de gândire, corectitudine, dibăcie, etc.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat