| Neagu_Andrei_1996 a întrebat:

Salut.
O prietena din alta clasa a dat linkul de la ora unui individ ca sa scape de ora(inainte a dat kick si la ceva colegi de ai ei).
Mai nou trebuie sa mearga la scoala ca sa vorbeasca.
E posibil sa o exmatriculeze?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil, dar sigur ii scade nota la purtare la vreun 6-7. Mare proasta in orice caz, daca o duce capul putea sa nu ntre si atat.

| Rusu_Cristian_1994 a răspuns:

Probabil, dar poate să zică ca a fost contul spart sau ca are o aplicație ce se numește "TeamViewer" și cineva ia luat controlul la PC și și-a făcut de cap

Team Viewer este un software proprietar pentru controlul unui PC de la distanta (remote control). Acesta poate fi folosit si pentru partajarea desktopului (desktop sharing), conferinte online si chiar si pentru transfer de fisiere intre calculatoare. Programul este compatibil cu Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android si chiar si Windows Phone. In timp ce este posibila accesarea unui calculator care ruleaza Team Viewer si din browser, principala sa functie este controlul de la distanta al calculatoarelor

| AgentTorque a răspuns:

Bine ca nu a intrat clanu leilor