| BlackOutCRYS a întrebat:

Cum se face mutarea la alta clasa? Vreau impreuna cu 2 colegi sa ne mutam la alta clasa si m-ar interesa daca e posibil si ce pasi trebuie sa urmezi, suntem clasa a 7-a.

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Se face la inceput de semestru. Acum poti sa te muti doar in sem 2. Te duci cu parintele la directoare si faci o cerere de mutare. Daca este acceptata esti mutat unde vrei. big grin Dar sa o faci inainte de sem 2.

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Trebuia sa faceti cerere de mutare inainte sa inceapa sem 1.Acum va trebui sa asteptati pana in sem2.desigur,daca vi se aproba cererea.

| Neuron a răspuns:

Vorbiti cu directorul/secretara si va va explica tot!