| gabriela500gabita a întrebat:

Salut, sunt in clasa a7-a si acum joi trebuie sa dau teza la matematica, imi puteti da cateva idei de site-uri cu teste de matematica pentru a ma putea antrena, ca nu prea am gasit. Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Găseşti pe net DESTULE modele de teză :
https://www.google.ro/......ps?/search

Toate cele bune!

| gabriela500gabita explică (pentru bursuc001):

Iti multumesc pentru pagina, nici nu mi a trecut prin minte sa caut cum imi da cautarea facuta de tine, si nici nu sunt prea grele cred co sa ma descurc sa le fac si o sa iau o nota mare sa speram.

| bursuc001 a răspuns (pentru gabriela500gabita):

Cu plăcere!

SUCCES!