| iubita23 a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa fiti binevoitori si sa ma ajutati dandu-mi niste rapunsuri folositoare.Am trecut a 12 prin urmare "bacul imi bate la usa",problema mea e ca nu ma descurc cu matematica puteti sa-mi recomandati pe cineva din Ploiesti care da meditatii la un pret rezonabil fiindca nu-mi permit,mi-ar placea mai mult sa fie profesoara,astept cu nerabdare recomandarile voastre, va doresc toate cele bune si o noapte cat mai frumoasa, atat cat a mai ramas din ea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de aici sa meditat si varmiu dar profesoara aia numai mediteaza
uitate aici sunt toti meditaroii din ploiest

http://ploiesti.olx.ro/q/meditez-matematica/c-278

eu zic sa copiezi :))