| iubita23 a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa fiti binevoitori si sa ma ajutati dandu-mi niste rapunsuri folositoare.Am trecut a 12 prin urmare "bacul imi bate la usa",problema mea e ca nu ma descurc cu matematica sad puteti sa-mi recomandati pe cineva din Ploiesti care da meditatii la un pret rezonabil fiindca nu-mi permit,mi-ar placea mai mult sa fie profesoara,astept cu nerabdare recomandarile voastre,va doresc toate cele bune si o noapte cat mai frumoasa, atat cat a mai ramas din eahappy

1 răspuns:
| aby1234 a răspuns:

Matematica asta laughing e de belea cu ea dar eu zic ca nai nev de 1 profesor bun s-o intelegi eu unu am invatat matematica mai bine de la 1 coleg care stia decat de la 1 profesor care cica era cel mai bun din orasu meu, e bine sa inveti cu unu/una care sa intelegi bine, adica asta consider eu. cu 1 coleg poti fi mai haios mai libera/liber alte chesti tongue daca intelegi nu toti profesori stiu sa explice si sa se faca intelesi happy multa bafta in continuare si noroc la bac!tongue