| calinalin69 a întrebat:

Salut TPU. sunt elev in clasa a 12a la cursuri de zi, voiam sa stiu daca m as putea transfera acum in timpul anului scolar la frecventa redusa...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti transfera.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista frecventa redusa la liceu!
La liceu exista 12 ani, curs de zi
I la la seral este mai lung cu 1 an, adica 13 ani, ca-s numai 4 ore pe seara.

| Violleta2022 a răspuns:

Este pacat sa pierzi anul asta, cand mai ai doar 5 luni si termini liceul la zi, stai acolo si da-ti BAC-ul in vara!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În timpul anului școlar nu poți.

| Lukasssz a răspuns:

Nu.Si daca s-ar fi putut de ce ai face asta? Ai fost 12 ani in scoala zi de zi, mai ai 4 luni si scapi. Bafta cu BAC-ul.