| collapse2001 a întrebat:

Unde pot gasi si eu eseurile pentru subiectul 3 la bac, la romana? De preferat as vrea sa gasesc toate cerintele intr-un singur eseu (tema si viziunea despre lume, relatia dintre doua personaje...)
Multumesc

1 răspuns:
| Paulllllla a răspuns:

Cel mai simplu e sa citesti cartile, nu eseuri, ca nu te vor ajuta. Timp a fost destul cu pandemia, si inca mai este.So,ma ibine citesti, daca vrei sa afli toate astea.Eseurile nu te ajuta cu tot ce ai nevoie!