| Simpson69 a întrebat:

Salut utilizatori TPU, am nevoie de voi. Zilele acestea am de ales o specializare in cadrul facultatii mele de economie si am nevoie de un sfat sau o sugestie cam unde ar trebui sa optez, avand in vedere si asigurarea unui viitor nu doar pentru a urma niste cursurii si a iesi cu o diploma de 2 bani. Optiunile ar fi:
1)Contabilitate si Informatica de gestiune
2)Economia comertului turismului si serviciilor
3)Economie si afaceri internationale
4)Finante si Banci
5)Marketing
6)Management
7)Statistica si previziune economica
8)Informatica Economica
Astept propunerii, multumesc. big grin

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Cei de pe informatica economica se situeaza undeva la mijloc intre ase si IT si au sanse bune pentru un job - sunt bine platiti si beneficiaza si de faimoasa reducere. a celor din IT