| Teddish a întrebat:

Vreau sa ma inscriu in toamna la facultatea de stiinte economice din Constanta. M-au atras cateva specializari, mai exact marketing; management; economia comertului, turismului si serviciilor; contabilitate si informatica de gestiune; finante banci. Ce specializarea este de viitor?

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Păi nimeni nu poate stii piata muncii peste vrei 10 ani, dar mai sigur ar fi "finante banci" unde se castiga destul de bine. Eu asta as alege. Acum tu decizi.