| evaziv a întrebat:

In domeniu : Ştiinţe economice care este cea mai bine platita specializare : Business Administration,Economia comerţului, turismului şi serviciilor,Informatică economică,Statistică şi previziuni economice,Contabilitate şi informatică de gestiune,Economie agroalimentară,Economie generală,Economie şi afaceri internaţionale,Finanţe şi bănci,Management,Marketing, Administraţie publică? Multumesc!

1 răspuns:
| X a răspuns:

Depinde toate sunt specializari bune...Relatii internationale, si finante bancii sunt cele mai bune si cele mai grele.In rest toate sunt bune depinde si ce vrei sa faci sa fi angajat sau angajator ca angajat primele 2 ca angajator restu.Succes!