| zeni1230 a întrebat:

Am câteva întrebări legate de ASE București, facultatea de cibernetică. 1: Ce materii se fac? 2: Dacă da, cât de grele sunt? 3: Câți ani va dura? 4: După terminarea acesteia, unde mă pot angaja? 5: Va fi un program solicitant? 6: Câte cursuri sunt? E mult de învățat pentru o sesiune? 7: Cât de grea vi se pare? 8: Informatica se cere la nivel de performanță? 9: Dacă sunt începător la c++, am șanse? Mulțumesc anticipat! Aștept mai multe răspunsuri.

2 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Decat sa lasi astfel de intrebari, pune mana si invata! Esti vai de capul tau daca nu lucrezi in tara asta! Vad ca iti arde de pus intrebari peTPU, dar cu cartea mai putin!

| Catrice a răspuns:

《Dacă da, cât de grele sunt?》dacă da, ce? La ce te referi?
În sesiunile de la facultate, oriunde e mult de învățat, mult mai mult decât la liceu.
Evident ca îți trebuie cunoștințe avansate de informatica.