| dadriana a întrebat:

La Universitatea din Bucuresti, facultatea de matematica-informatica, informatica simplu la ce trebuie sa dai examen de admitere si se merita sa intrii acolo? Unde te poti angaja dupa terminarea fac si daca mai faci si master. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Roronoa a răspuns:

Nu merita, ajungi profesor si ce faci? Mori de foame in caz ca nu ai pile sa intri la un liceu bine cotat si sa faci meditatii. Eu unul am fost elev la o clasa de mate-info. Nimeni din clasa nu s-a dus la universitate. Cei mai buni la matematica, atat din clasa mea cat si din liceu s-au dus la automatica.