| popesculaurentiu443 a întrebat:

Cineva care este la Facultatea de Geografie din Bucuresti ma poate ajuta cu cate informatii? Vreau sa stiu in ce consta admiterea la aceasta facultate si cum se desfasoara lucrurile dupa. Este cu taxa sau fara?

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Cauta-ti o facultate care iti ofera ceva pe viitor. La facultatea de geografie intri fara sa ai cunostinte de geografie. Daca iti doresti ca meseria ta sa se termine in "olog" si sa fie prost platita, nu-ti fa griji de admitere.