| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Se da bacul anul asta mai tarziu? Cam cand? Si daca da, admiterile se vor da si ele mai tarziu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu se stie cand se va da. In orice caz ministrul educatiei a anuntat ca se studiaza mai multe variante, acestea vor fi adoptate in functie de situatia pandemiei.
Sigur ca admiterile se vor sustine dupa bacalaureat.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu știe NIMENI, nici ăl de sus

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De unde să știm? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam când vor anunța. Dacă ți-am spune că se da pe 1 august, ai spune ca n-are cum, ca de unde știm noi. Asa că, așteaptă! Nu ești primul care se frământă pentru asta, omenirea e pusa pe "pause". Așteaptă sa se dea replay și după revino cu întrebări. Pa!

| NLS a răspuns:

Pana atunci, continuați/incepeti sa învățați... (după caz)
Exista Zoom sau Microsoft Teams, puteți invata in grup.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti in clasa a12a si nu esti capabil sa intelefgi situatia actuala de pui intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dat deja

| Adry05 a răspuns:

întrebare fără pic de gândit... normal că se țin după bac, altfel cine să dea admitere? studenții facultății? doamneeee