| secretname_8475 a întrebat:

Stiti daca gasesc in monitorul oficial facultatile neacreditate? puteti sa-mi dati site. ul exact unde sa intru sa vad acele facultati. funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu gasesti facultatile neacreditate ci pe cele acreditate si autorizate provizoriu. Le gasesti in HG nr.943/2009, completata cu HG nr. 1093/2009 si 631/2010. Cele care nu sunt trecute in aceste 3 HG nu sunt autorizate nici macar provizoriu, cu atat mai putin acreditate. Daca nu ai acces la un program de legislatie cauta cele 3 hotarari pe internet, le gasesti pe toate. Numai bine!

| XxValentinXx a răspuns:

Http://ultra.mondialmt2.com/
Si logheaza ta si acolo dau ceva nu mai stiu ce as cred. Funda plss.