| brokxy a întrebat:

As vrea sa merg sa studiez in America dar facultatile sunt prea scumpe. Cineva mi-a zis ca a mers la un curs de masaj terapeutic. Nu stiti voi ceva (dati-mi nume, ceva site, un curs international)Am pierdut legatura cu acea persoana care am cunoscut-o pe Facebook ca daca era il intrebam pe el cum a facut.Eu nu gasesc. nimic.

1 răspuns:
| shrink a răspuns:

Pt un curs de masaj terapeutic nu cred ca merita sa mergi in SUA, costurile ar fi prea mari raportate la timpul de recuperare al investitiei - bilete de avion, viza, pretul cursului, cazare, masa, etc.
Eu am rezidenta in SUA si crede ma, traiul nu este ieftin deloc acolo, mai ales daca te stabilesti intr-un oras mai mare(LA, NY,.)
Sunt si in RO cursuri de tot felul care costa 200-500 euro si primesti diploma acreditata. Bafta!